Programlar


Ustaların adını yaşattığımız Tele Spor programında, günün haberleri ve son gelişmeler masaya yatırılıyor, spor adamları ve haberciler ile gündeme ışık tutuluyor.


KARMA ALAN’da maçlara dair öngörü, istatistik ve oyun analizlerini konuşuluyor. Maç öncesi ve sonrasında canlı bağlantılarla sıcak gelişmeler aktarılıyor

Sabah kuşağı NE VAR NE YOK programında günün haberleri, gazete manşetleri, sosyal medyada öne çıkan gelişmeler değerlendiriliyor.


Deneyimli haberciler Eyüp Yıldız ve Ahmet Konanç
TRANSFER GECESİ’nde transfer piyasasının nabzını tutuyor, sıcak haberleri izleyiciyle buluşturuyor.


AÇIK TRİBÜN’de haftanın karşılaşmalarına istatistikler, veriler ve analizler ışığında farklı bir gözle bakıyor. Yayıncılık ve kulüp deneyimiyle Ilgaz Çınar, Eyüp Yıldız ile birlikte maç tahminleri ve yorumlarını izleyicilere aktarıyor.


Programında Okay Karacan televizyon ekranlarında özel bir yeri olan Mert Aydın ile birlikte Ada Futbolu’ndaki son gelişmeleri konuşuyor.
Türkiye’nin ilk bilgisayarlı futbol analiz programının yaratıcısı Hasan Gören Matchstudy sitesindeki çalışmalarıyla programa destek oluyor.

Türkiye’de önemli bir kitle tarafından takip edilen Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın heyecanı EAU ROUGE programında yaşatılıyor. Formula 1 yayıncılığının önemli isimleri Okay Karacan ve Elif Bekfelavi yarışların öncesi ve sonrasındaki canlı yayınlarda şampiyon pilotları ve pistlerin şifrelerini konuşuyor. Program adını Belçika Grand Prix’sinin yapıldığı ünlü SPA pistinin zor virajından alıyor.


Melih Gümüşbıçak PLAYMAKER programında Basketbol dünyasının duayenleriyle Türkiye Basketbol Ligi, Euroleague ve Milli Takım gündemini sıcak tutuyor.

Yakında Gelecek Programlar


Okay Karacan PlaySpor’da 1999-2004 arası 5 sezonda anlattığı yarışları teker teker hatırlayıp, anı izlenim ve F1’in o dönemini anlatıyor. Nostaljik üslupla anlatılan program Schumacher’in damgasını vurduğu yılları 100 YARIŞ 1 ŞAMPİYON ismiyle yayınlanıyor.

FUTBOL AKLI programında Fenerbahçe eski idari menajeri Hasan Çetinkaya ile Galatasaray eski sportif direktörü Cenk Ergün Orkun Yazgan ile buluşuyor, kulüplerin yönetim organizasyonlarını, transfer hikayelerini verimlilik ve insan yönetimini konuşuyor.


Türkiye’nin ilk bilgisayarlı futbol analiz programının yaratıcısı Hasan Gören Matchstudy sitesindeki çalışmalarıyla, Türkiye ve İngiltere liginden özel programlarla oyunun rakamlar ve onların anlattığı gerçekler üzerinden krokisini çiziyor.

X